רעיונות לגיוס כספים

להשראה קצרצרה,  סקרו את פעילויות ההתרמה שנעשו על ידי נערי ונערות בר/בת המצווה שלנו.

אתגר ממומן

איימי בחרה להתנתק ממסכים למשך שבועיים שלמים! ללא טלפונים, מדיה חברתית או זמן מסך כלשהו – משימה קשה במיוחד לביצוע! היא בחרה לגייס כסף עבור 'משעולים' אשר עוזרים לילדים להתגבר על טראומות קשות.

"היה ממש קשה להתנתק מהרשתות החברתיות, והתגעגעתי לקשר עם חברותיי. אך כאשר למדתי על הילד הקטן לו עזרתי, הכל היה שווה. אימו לא יכלה לממן את הטיפולים שהוא היה צריך, והכסף שגייסתי איפשר לו להמשיך בטיפול לפחות למשך שנה נוספת".

פרויקט תאומים

 יהודה וחברו ג'ייק הלכו ברגל 13 מיילים למרכז לונדון, כדי לממן בר מצווה קהילתית עבור ילדים מהקהילה האתיופית בנתניה. הם גם מימנו מחשב נייד עבור "תאומי" בר המצווה שלהם. יהודה טס לישראל כדי להשתתף במסיבת בר המצווה"התרגשתי ונהניתי לראות את הפרצוף המופתע של ה'תאום' שלי כאשר הוא קיבל את המחשב. זו הרגשה נפלאה לדעת שיכולתי לתת לו מתנה שתעזור לו במטלות בית הספר במשך שנים רבות"

 

היו יצירתיים

אלה עיצבה ומכרה סדרה מהממת של כרטיסי ברכה. כל ההכנסות נתרמו לרה-ספקס, הממחזרת ומספקת משקפיים לאנשים בעלי קשיים כלכליים. "אומנות היא האהבה הגדולה שלי, וחשבתי שאני יכולה לשתף את היצירות האהובות עלי וגם לגייס כספים עבור אנשים נצרכים"

הצוות שלנו

הצוות שלנו

הרשמו לקבלת עדכונים

קבלו את המידע העדכני ביותר על Myisrael והמטרות בהן אנו תומכים, ע"י הרשמה לרשימת התפוצה שלנו:

MyIsrael עמותה רשומה 580689230

© 2020 Myisrael Charity. Designed by Enayaweb.com

  • Facebook
  • Grey YouTube Icon
  • Twitter
  • Instagram