נגיף קורונה

קרן סיוע

בהוד השרון נסגרו באחת כל מרכזי היום לקשישים והמבקרים הקבועים מצאו את עצמם רתוקים לבתיהם. בקליק הסתגלו למצב ומיקדו מאמצים במשלוחי ארוחות וערכות הפעלה לקשישים לשם תעסוקה בבית, וכן עשו את הנדרש כדי שיהיו מקושרים טכנולוגית לשיעורים דרך הטלויזיה. המבצע הזה היה גדול בקנה המידה שלו מבחינת כוח אדם והשקעה כספית ו- MyIsrael שמחה להתגייס ולסייע למאמציהם.


INTRA הפסיקה את פעילותה למשך שישה שבועות, והיה איסור מוחלט על כניסת מטופלים לרכיבה טיפולית. רק שני אנשי צוות האחראים לטיפול בסוסים הורשו להישאר במקום. כמה מן הסובלים העיקריים מהעדר הטיפול היו חיילים המתמודדים עם פוסט-טראומה. ויקטור, שלחם במלחמת לבנון השניה ב-2006, הגיע לגדר של INTRA בנסיונות נואשים לראות את הסוס "שלו", ונאלץ לחזור לטיפול תרופתי זמן קצר לאחר הפסקת הטיפולים, אך אנו מקווים כי זהו מצב זמני. MyIsrael כיסתה חלק מעלות הטיפול בסוסים.
צוות MyIsrael עמד בקשר עם כל הארגונים הנתמכים על ידו במהלך משבר הקורונה, אם בסיעורי מוחות להתאמה למצב החדש ולגיוס תרומות ואם בייעוץ כיצד לעמוד בקשר עם תומכיהם בעת כזו של משבר.


קרן החירום שהקימה MyIsrael סייעה ללא פחות מ-4,500 איש במהלך המשבר. אנו גאים שעלה בידינו לסייע בשוברי מזון ל-1,480 משפחות נזקקות, תמיכה ב-30 קורבנות התעללות במשפחה, 61 הסעות במוניות לחולי סרטן אל טיפוליהם, 21 מחשבים ניידים לסטודנטים ישראלים ממוצא אתיופי לסיוע בהמשך לימודים באופן מקוון,  14 שיפוצים דחופים לבתים מטים לנפול, קישור טכנולוגי ל-50 בתי קשישים מרותקים, ומזון וטיפול וטרינרי לשישה סוסים טיפוליים למשך חודש.
לכן אנו מוקירים לכם תודה שזכרתם לתמוך בנו כאשר החיים לא היו פשוטים כלל גם עבורכם.

ביום שאחרי הסגר, אנשים רבים מצויים במצב קשה כלכלית ומנטלית, וכמה מן הפרוייקטים שלנו ממשיכים לסייע היכן שנדרש. Building Hope עובדים סביב השעון לסיוע בתיקונים חיוניים אשר במצב אחר יוזנחו על פני שנים , Dental Volunteers for Israel ממשיכים לטפל בילדים עניים מירושלים בטיפולי חירום – והצורך גדול כרגע, CLICK עומדים בקשר עם כל הקשישים הפוקדים את מרכזיהם בימי שגרה כדי לתמוך בהם נפשית, פיזית ופרקטית, והרשימה בלתי נגמרת...עזרתכם נחוצה גם כעת!

אנא סייעו לנו במה שאפשר, כדי שנוכל לעזור למטרות החשובות שלנו לשרוד את משבר בלתי-צפוי זה .

הצוות שלנו

הרשמו לקבלת עדכונים

קבלו את המידע העדכני ביותר על Myisrael והמטרות בהן אנו תומכים, ע"י הרשמה לרשימת התפוצה שלנו:

MyIsrael עמותה רשומה 580689230

© 2020 by Enayaweb.com

  • Facebook
  • Grey YouTube Icon
  • Twitter
  • Instagram